Říjen 2007

bob-fotky

31. října 2007 v 17:47 Bob Bryar-fotky

Bob Bryar info

31. října 2007 v 15:42 Bob Bryar-info
narozen: 31. prosince 1979 v Chicagu, Illinois
pozice: bubeník
Bob Bryar se jako jediný nenarodil ani nevyrostl v Ney Jersey. Chodil na školu Eisenhower Junior High in Darien. Před MCR hrál na bubny v jazzové kapele. Předtím, než do MCR přišel, hrál na bicí Matt Pelissier, ten ale v roce 2004 kapelu opustil.

Bob pracoval jako zvukový technik pro The Used a s členy My Chemical Romance se poznal na turné s The Used. V té době už MCR pociťovali, že jim bubeník nesedí a Bob se jim zalíbil. Nyní je Bob považován za jednoho z nejlepších dnešních bubeníků. Frank se nechal slyšet, že Bob a Ray jsou jedni z nejpracovitějších lidí, jaké kdy poznal a je šťastný, že s nimi Bob hraje.

Bob se nerad fotí a nesnáší fotografy. Je známý tím, že změní směr, jakmile vidí kameru nebo foťák. Rád poslouchá Black Sabbath


Mikey Way

29. října 2007 v 18:53 mikey way-fotoMikey Way-info

29. října 2007 v 18:28 mikey way-info
Jméno Mikey je vlastně zkratka jeho jména Michael, což v Hebrejštině znamená - "Kdo je jako Bůh?" Datum narození: 10. září 1980
Místo narození: Newark, New Jersey
Hraje na baskyratu: (typy Highway 1 Precision bass and a Fender Standard Precision bass)

Mikey se začal učit hrát na baskytaru, aby se mohl stát členem nové skupiny svého bráchy, Gerarda.

Je odpovědný taky za jméno skupiny, které vzešlo z recenze románu Irvina Welshe.

Mikey Way se narodil jako Michael James Way, v září 1980 v Newarku v New Jersey, kde také vyrostl. Je mladší brácha Gerarda Waye (má s ním velice blízký vztah a je jako on napůl Skot a napůl Ital). Wayovi jsou příbuzní s Joem Roganem (Host of the NBC game, stunt show Fear Factor a hrál v sitcomu News Radio) - Joe je syn bratrance Mikeyho mámy.


Dětství
Jak rostl, pracoval postupně pro Barnes & Noble, kromě toho byl asistentem v Eyeball Records (společnost, která v roce 2002 vydá debutové album My chemical romance "I brought you my bullets, you brought me your love"). První koncert na kterém byl, byl koncert Smashing Pumpkins.


My chemical romance
Mikey je baskytarista My chemical romance a právě jen proto se na tento nástroj učil, aby zde působil hned co vypadne ze školy. Hraje na dvě baskytary - hraje na Highway 1 Precision Bass a Fender Standard Precision Bass. Vymyslel taky jméno skupiny, které vzešlo z recenze románu Irvina Welshe : Ecstasy (extáze) - Three Tales of Chemical Romance (Tři povídky o chemické lásce). Jeho a Gerardova babička jim koupila první dodávku na turné. Během prvního koncertu My chemical romance pil Mikey spoustu likéru, aby tak zamaskoval svou extrémní trému.

Astma,zranění
Mikey je krátkozraký, má astma a ještě k tomu kouří. Často dává do mikrovlnky kovové věci a jednou si vzal do sprchy dokonce přenosný radiátor. V současné době miluje skupinu Anthrax, hororové filmy od Schlocka a sushi - říká, že by ho mohl sníst tolik, kolik váží on sám.
Mikey je dítě štěstěny, protože vzhledem ke svým zdravotním problémům, které dosud měl - potíže s játry, zlomené prsty na noze (impozantní bitva s cihlovou zdí) a rozmanité dýchací infekce - má možnost jistit skupinu, My chemical romance, v týlu jako baskytarista.

MCR-fotečky

26. října 2007 v 17:45

MCR- Our Lady of Sorrows-mp3

26. října 2007 v 16:37 my chemical romance-mp3
Stahujete mp3ku s názvem My Chemical Romance - Our Lady of Sorrows. Pro stažení požadované mp3ky na disk klikněte pravým tlačítkem myši na STÁHNOUT MP3 a zvolte Uložit cíl jako... (IE, Opera), nebo kliknutím levým tlačítkem myši (Mozilla)

MCR-Teenagers-mp3

26. října 2007 v 16:36 my chemical romance-mp3
Stahujete mp3ku s názvem My chemical romance - Teenagers. Pro stažení požadované mp3ky na disk klikněte pravým tlačítkem myši na STÁHNOUT MP3 a zvolte Uložit cíl jako... (IE, Opera), nebo kliknutím levým tlačítkem myši (Mozilla)

MCR-Welcome To The Black Parade-mp3

26. října 2007 v 16:35 my chemical romance-mp3
Stahujete mp3ku s názvem My Chemical Romance - Welcome To The Black Parade. Pro stažení požadované mp3ky na disk klikněte pravým tlačítkem myši na STÁHNOUT MP3 a zvolte Uložit cíl jako... (IE, Opera), nebo kliknutím levým tlačítkem myši (Mozilla)

MCR-Helena-mp3

26. října 2007 v 16:34 my chemical romance-mp3
Stahujete mp3ku s názvem My chemical romance - Helena. Pro stažení požadované mp3ky na disk klikněte pravým tlačítkem myši na STÁHNOUT MP3 a zvolte Uložit cíl jako... (IE, Opera), nebo kliknutím levým tlačítkem myši (Mozilla)

MCR-Dead!-mp3

26. října 2007 v 16:32 my chemical romance-mp3
Stahujete mp3ku s názvem My Chemical Romance - Dead!. Pro stažení požadované mp3ky na disk klikněte pravým tlačítkem myši na STÁHNOUT MP3 a zvolte Uložit cíl jako... (IE, Opera), nebo kliknutím levým tlačítkem myši (Mozilla)

MCR-Mama-mp3

26. října 2007 v 16:31 my chemical romance-mp3
Stahujete mp3ku s názvem My Chemical Romance - Mama. Pro stažení požadované mp3ky na disk klikněte pravým tlačítkem myši na STÁHNOUT MP3 a zvolte Uložit cíl jako... (IE, Opera), nebo kliknutím levým tlačítkem myši (Mozilla)

MCR- I don´t love you-mp3

26. října 2007 v 16:29 my chemical romance-mp3
Stahujete mp3ku s názvem My chemical romance - I don´t love you. Pro stažení požadované mp3ky na disk klikněte pravým tlačítkem myši na STÁHNOUT MP3 a zvolte Uložit cíl jako... (IE, Opera), nebo kliknutím levým tlačítkem myši (Mozilla)
Tato mp3 je uložena na serveru www.stefylupacchiotta.net

MCR-Famous Last Words-mp3

26. října 2007 v 16:25 my chemical romance-mp3
Stahujete mp3ku s názvem My Chemical Romance - Famous Last Words. Pro stažení požadované mp3ky na disk klikněte pravým tlačítkem myši na STÁHNOUT MP3 a zvolte Uložit cíl jako... (IE, Opera), nebo kliknutím levým tlačítkem myši (Mozilla)
Tato mp3 je uložena na serveru lee-cube.com

Pokud nastal nějaký problém při pokusu o stažení této mp3, oznamte tuto mp3 jako nefunkční. Děkujeme.

Po zahájení stahování můžete toto okno zavřít.