Červen 2008

new design

30. června 2008 v 15:41 moje kecy
ahojík lidi docela jsem přemýšlela a myslím si že bych sem měla dát new design!! mno nevím :/ co si myslíte vadí vám tu tenhle?? a nebo už bych tu ho měla nechat??? ale problém je v tom že nevím jakej bych sem měla dát!!! a navíc nemám moc náladu dělat ňáký new design :/ nevíte náhodou kde na blogu dělají designy na přání??? ach jo napište pls své názory pls díky :))for my SB !!!!

28. června 2008 v 11:49 cenkyod Lolitky!!!

26. června 2008 v 16:25 cenky

od haňullQy

25. června 2008 v 17:54 cenky
díky jsi fakt super SB !!!

nakreslená Alicia

25. června 2008 v 17:25
kopírovat jen s mým zdrojem!!!
ahojík lidi našla jsem pár nakreslených Alic!!! tak co?? jaká je podle vás nejhezčí???? :))

hasujte plosíííím pro Frankieho!!!

23. června 2008 v 17:19 moje kecy
ahojík lásenky jak už jsem psala tak bych vás chtěla zase poprosit jestli byste mohly hlasovat pro našeho Frankieho v soutěži o nej star myslím že si to zaslouží rozhodně víc než třeba TH a nebo Wenworth Miller i když se na jeho seriál koukám ráda (útěk z vězení) ale MCR mám samo raději tak myslím že byste tam ňáký ten hlásek dát mohly tak pls hlasujte TADY
díky zatim čaues!!!!!

nejvíce sexy vegetarián

21. června 2008 v 11:00 My chemical romance-novinky
tak jak už jistě víte náš Frankie se stal nejvíce sexy vegetariánem z mužů!!!!a nejvíce sexy vegetariánkou se stala Alyssa Milano!!! doufám že jste našemu frankiemu daly dost hlasů!!! já tedy jo!! :))

omlouvám se!!!!!

21. června 2008 v 10:43 cenky
Ahojík lásenky omlouvám se že jsem neudělala ty diplomky z druhé bleskovky vzpoměla jsem si to až teď tak jsem vám uděla jeden společný doufám že se vá líbí!!!!

new trailer

20. června 2008 v 18:47 My chemical romance-novinky
ahojík lidičky našla jsem na youtube nový trailer je upe úžasný tak se koukněte!!!!!

tohle už opravdu není normál!!!!

17. června 2008 v 13:40 moje kecy
zdar lidis!!! konečně jsem na compu po dlouhé době!!! ale jen zase na chvilku!!!! protože jsem pořád nemocná( to víte když má někdo astma tak se nedivte :/ ) máma mi nedovolí ani koukat na TV natož na jít na comp ach jo to je nuda naštěstí se můžu koukat na simpsonovi (můj oblíbený seriál :))))) jo a taky jsem si všimla že jsem v sotěži o nej star samozřejmě jsem tam dala frankieho tak mi tam pls dejte ňáký hlásky:TADY jsem tam jako mcr-nika což se taky dalo úpředpokládat zatim pa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jo a SB nemažte si mě pls až se konečně uzdravim tak to napravím!!! tak teď už konečně páááááááááá!!!

jsem nemocná

12. června 2008 v 15:05
ahoj zlatíčka asi ted nebudu psát jsem nemocná budu psát asi nejdří v pondělí tak se mejte vaše mcr-nika

já se snad zblázním!!!

10. června 2008 v 17:04 moje kecy
normálně já se snad zblázním!! učitelka mi řekne že když dostanu jedničku z testu tak mi dá na vízo trojku!!! a hádejte co mi ta píča udělala!!!!!!!!!udělala jsem ten test za jedna a ona mi dá i tak čtýru normálně já ji nenávidím!!!!!!!!!!!!abych řekla pravdu tak mám už všeho dost! moje bývalé nej kámošky mi ničej život a pak ještě tohle nejlepší by bylo kdybych se zastřelila a bylo by mi koneč nej :/já zatim mizim čau!!!

učení!!!

9. června 2008 v 17:52 moje kecy
ahojík lásenky promiňte že nepíšu nic na blog (zase) ale mám toho moc (tak trochu) protože se musím učit abych si opravila pár čtyřek protože co jsem se dostala na školu (střední) tak jsem se vůbec neučila a vychází mi čtyřky i z těch předmětů z kterých jsem měla vždy dobré známky. :-(ale já vlastně už budu muset jít protože se musím učit na chemák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! heh předmět přesně pro naše my chemáky!! xD i když si myslím že je učení taky vůbec nebavilo :)))

nový zboží v metalshopu!!!!!!!!!!

4. června 2008 v 16:28 my chemical romance-oblečení
krásnej hrneček co!!!
hrnek My Chemical Romance 1 - ZAKR
pohled 2:
hrnek My Chemical Romance 1 - ZAKR

1 rok od koncertu MCR v Praze

3. června 2008 v 18:20
je to neuvěřitelné, ale je to tak - od koncertu MCR v Praze uplynul už celý rok! Vzpomínáme:-)

Pokud si nelibujete v nostalgických vzpomínkách, snad by vás mohl rozptýlit čerstvý rozhovor s Gerardem, který jsem pro vás přeložila. Dozvíte se v něm například, že nová deska by mohla vyjít dřív, než si myslíme. Čtěte zde.