Listopad 2008

čusííík lidi!!!!!

26. listopadu 2008 v 16:25 moje kecy
tak ahoj lidi jakpak se máte????určitě víte že lyn-z čeká s geem dítě!!!! no není to super????já jsem rozhodně ráda!!!!jinak lidi jsem nemocná takže teď tady nepřibyde moc článků!!!!!zatim pa!!!!!♥♥♥

bleskovka

20. listopadu 2008 v 13:16 moje kecy
čus lidi tak zase po dlouhé době vyhlašuju bleskovku!!!!!!♥♥♥♥

1)awojík
2)jakpak se máš????
3)těšíš se už na vánoce????
4)a co chceš pod stromeček????
5)tak co přečetl/a jsi sis článek DŮLEŽITÉ????? (pod tímto článkem/bleskovkou)!!!!
a máš ňáký blog který už nepoužíváš????
6)chcete už new CD od MCR????má vyjít kolem dvou měsíců zdá se ti že je to dlouho???
7)máš the black parade is dead?????
8)co chceš na diplom????????

DŮLEŽITÉ!!!!!!

19. listopadu 2008 v 17:12
Ahoj,prosíííííííííííím pomozte blog.cz !!!

Jestli nepřečteš a nesplníš,ohrožíš i svůj blog!!!Týká se to všech blogařů na světě!!Ale jen blog.cz!!

Tady:
Nepodařilo se připojit k databázi. Systém je v tomto okamžiku pravděpodobně přetížen.
Omlouváme se za problémy, zkuste se, prosím, připojit později.
Děkujeme za pochopení.

Tak tohle se nám ukazuje stále častěji. Je možné, že blog.cz bude zrušen v důsledku obrovského množství (nejen) nepoužívaných blogů. Takže si prosím tuhle petici celou zkopírujte na blog a pomozte nám zabránit zrušení www.blog.cz a pokuste se smazat své vedlejší blogy, které nepoužíváte. Děkujeme za pochopení.

héééj

18. listopadu 2008 v 18:08 My chemical romance-novinky
V novém čísle časopisu NME byl otištěn článek o novém albu MCR, zde je jeho shrnutí:
My Chemical Romance vzkázali fanouškům, že by nová deska mohla vzniknout opravdu rychle. Tito rockeři, jejichž zatím poslední LP 'The Black Parade' vyšlo v roce 2006, jsou právě zavření ve studiu a prohlašují, že mají tolik inspirace, že by nové album mohlo být dokončeno velmi brzy. Frontman Gerard Way prozradil NME: "Mám teď spoustu času na psaní. Může to trvat třeba jen dva měsíce, pak nás může políbit múza a desku ze sebe doslova vysypeme. Já jsem vypravěč i textař a na albech se snažím právě příběhy vyprávět."
Muzikant rovněž potvrdil, že se bude podílet na filmové adaptaci komiksu 'The Umbrella Academy', příběhu o rodině dysfunkčních superhrdinů. V souvislosti s jeho převedením na filmové plátno už se hovoří o Alfonsu Cuarónovi, režisérovi 'Harryho Pottera a vězně z Azkabanu'. Gerard: "Snažím se od toho držet trochu dál, i když Mike Richardson (vydavatel Dark Horse) naopak chce, abych se toho účastnil. Uvidíme, každopádně pokud se v pravý čas potkají ty správný lidi, může vzniknout opravdu parádní film."


čau lidi

15. listopadu 2008 v 10:30 moje kecy
tak čus lidi tak jsem tady sice jenom na skok ale aspoň že na chvilku!!!!(mám zaracha na comp)zase jinak lidi zase vás asik budu otravovat ale potřebovala bych hlásnout!!!!jsem ve 3.kole o nej písničku!!!!!když hlásnete budu mocík ráda!!!! TADÝÝÝÝK!!!! je odkaz jinak všem za vaše hlásky mocííík děkuju!!!!!!!!


LOL

11. listopadu 2008 v 18:36 sranda s MCR
KOPÍROVAT JEN S MÍM ZDROJEM!!!!
chudák fee vždycky je z něho holka :D

hlasujte

10. listopadu 2008 v 10:40 My chemical romance-novinky
Časopis Kerrang! opět odstartoval online hlasování v jeho Reader's Poll. Stačí zajít na tuhle adresu a vypsat My Chem ve všech pozitivních kategoriích, které se jich týkají. Zvláštní pozornost věnujte kategorii Sexiest Female, tedy nejvic sexy žena - Gerard už má slušný počet hlasů;-)
Leathermouth budou v prosinci předskakovat Mindless Self Indulgence na koncertech na východním pobřeží USA. Více na webovkách MSI. hej takže lidi hlasujute !!! :)

dáte si někdo??? :)

6. listopadu 2008 v 13:51 moje kecy
tak co lidi tenhle dortík by se asi líbil nejvíce geemu co :)ale myslím že by jím nepohrudnul nikdo!!! jinak lidi pořád můžete pro mě hlasovat TADYK!!!

čau lidískové :))

5. listopadu 2008 v 15:34 moje kecy
čau lidi tak jsem se dostala do druhého kola o nej song tak bych byla mocinky ráda kdybiste mi tam ňáký hlásky daly jsem tam jako mcr-nika s písní wtbp od mcr!takže pls hlásněte TADYK!!! máte odkaz takže hlasujte ju :)

for my SB

1. listopadu 2008 v 11:53 moje kecy
čau lidi měla jsem v plánu že vám to dám už včera ale táta mi zničeho nic řekl že už nemůžu na PC!!!!doufám že se vám to líbí