Prosinec 2008

awojík lidískové

29. prosince 2008 v 10:35 moje kecy
awojík lidískové teď jsem si vlasně vzpoměla že někteří vůbec nevíte jak vypadám tak jsem se rozhodla že vám dám svoje libko!!!!!
tak lidííííí dejte ssi mě do přátel ju ♥ :-)

for my SB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!♥

23. prosince 2008 v 18:53 moje kecy
awojík moje eSBéčka!!!!!jakpak se máte!!!!já už docela dobře!!!'! konečně nejsem už nemocná!!!!ale taky bohužel musím pomáhat mámě tak vůbec nemám čas na blog!!!doufám že mě chápete!!!všem se opravdu moc omlouvám že vám nechodím na váš blog ale jsou přece vánoce a na tohle nemám teď moc času!!!!!pekly jsme cukrový uklízely celý byt atd... vždyť to znáte!!! :-) jo a jinak ty diplomky za bleskovku vám buďto udělám v sobotu a nebo až po novém roku doufám že vám to nevadí!!!jinak tady máte něco odemě k vánocům!!!!doufám že se vám to líbí !!!!jinak doufám že všichni už víte že budou dávat the nightmare before christmas 27.12. na čt1 v ňák v jedenáct večer teď nwm přesně doufám že to vydržím xDxDxD doufám
a jinak všem přeju veselé vánoce a šťasný nový rok!!!!!♥♥♥
jsem nemocná!!

13. prosince 2008 v 9:38 moje kecy
čusíííík lásnkyno jsem furt nemocnátak dimplomky budou možná
v pondělí tak pa moje SB-zlatííííška

pár fotek jacka

9. prosince 2008 v 16:24

no není to šukézní kostra????


awojík

9. prosince 2008 v 9:47 moje kecy
awěoj lidi jak se máte?????já zatim normal jsem ve škole a docela se nudim!!!!!jo jiinak jste si určo všimly new designu???? co nebojte není to konečnmá fáze!!!!!!