My chemical romance-novinky

héééj

18. listopadu 2008 v 18:08
V novém čísle časopisu NME byl otištěn článek o novém albu MCR, zde je jeho shrnutí:
My Chemical Romance vzkázali fanouškům, že by nová deska mohla vzniknout opravdu rychle. Tito rockeři, jejichž zatím poslední LP 'The Black Parade' vyšlo v roce 2006, jsou právě zavření ve studiu a prohlašují, že mají tolik inspirace, že by nové album mohlo být dokončeno velmi brzy. Frontman Gerard Way prozradil NME: "Mám teď spoustu času na psaní. Může to trvat třeba jen dva měsíce, pak nás může políbit múza a desku ze sebe doslova vysypeme. Já jsem vypravěč i textař a na albech se snažím právě příběhy vyprávět."
Muzikant rovněž potvrdil, že se bude podílet na filmové adaptaci komiksu 'The Umbrella Academy', příběhu o rodině dysfunkčních superhrdinů. V souvislosti s jeho převedením na filmové plátno už se hovoří o Alfonsu Cuarónovi, režisérovi 'Harryho Pottera a vězně z Azkabanu'. Gerard: "Snažím se od toho držet trochu dál, i když Mike Richardson (vydavatel Dark Horse) naopak chce, abych se toho účastnil. Uvidíme, každopádně pokud se v pravý čas potkají ty správný lidi, může vzniknout opravdu parádní film."

hlasujte

10. listopadu 2008 v 10:40
Časopis Kerrang! opět odstartoval online hlasování v jeho Reader's Poll. Stačí zajít na tuhle adresu a vypsat My Chem ve všech pozitivních kategoriích, které se jich týkají. Zvláštní pozornost věnujte kategorii Sexiest Female, tedy nejvic sexy žena - Gerard už má slušný počet hlasů;-)
Leathermouth budou v prosinci předskakovat Mindless Self Indulgence na koncertech na východním pobřeží USA. Více na webovkách MSI. hej takže lidi hlasujute !!! :)

vše nej Frankie!!!!

31. října 2008 v 15:27
tak jak už moc dobře víte a ti co to nevíte tak se teda styďte zvlášť když jste fanoušky MCR!!!!!
Frank slavý 27. narozeniny jo a je Halloween!!!!!


jo a jinak


a tady dole pár krásných fotek!!!!

the umbrella academy

21. října 2008 v 7:54
Předevčírem proběhlo předávání Scream Awards televize Spike. Mezi hosty byl i Gerard Way. Jak mu to slušelo (a že mu to slušelo:-)) zjistíte zde.
Frontman v tomto interview potvrdil to, o čem se už dlouho šuškalo - "The Umbrella Academy" bude opravdu zfilmována! Práva už zakoupila společnost Universal Pictures, v současnosti se hledá vhodný scénarista (studio by rádo Diablo Cody, oscarovou scénáristku filmu "Juno"). Way by si pak přál, aby se projektu ujal režisér Alfonso Cuarón (režíroval např. třetího Harryho Pottera nebo sci-fi "Potomci lidí") a aby se sám mohl aktivně zapojit do tvůrčího procesu. Prozradil také, že o možné spolupráci už mluvil i s návrhářkou Colleen Atwood (vytvořila pro MCR kostýmy pro "The Black Parade" a je mimojiné dvorní návrhářkou Tima Burtona). No, zní to zajímavě, snad to dobře dopadne. Těšíme se!:-) (zdroj: IESB.net)
A když už jsme u TUA, Gabriel Bá si z předávání odnesl cenu pro nejlepšího komiksového umělce!

Mimochodem, album "The Black Parade" je třikrát platinové, což znamená, že se ho prodalo na tři miliony kusů. Gratulujeme:-)

ZDROJ!!!!!!

Happy birthday Mikey!!!

10. září 2008 v 18:46

Mikey dneska slaví 28. narozeniny!!! vše nej mikey!!!

mama z TBPID!

26. června 2008 v 17:30

nejvíce sexy vegetarián

21. června 2008 v 11:00
tak jak už jistě víte náš Frankie se stal nejvíce sexy vegetariánem z mužů!!!!a nejvíce sexy vegetariánkou se stala Alyssa Milano!!! doufám že jste našemu frankiemu daly dost hlasů!!! já tedy jo!! :))

new trailer

20. června 2008 v 18:47
ahojík lidičky našla jsem na youtube nový trailer je upe úžasný tak se koukněte!!!!!

pár videí z Madison Square Garden

12. května 2008 v 17:18
kopírovat jen s mým zdrojem!!!!!!

DVD v červnu

27. dubna 2008 v 14:43
Warner Sain včera oficiálně potvrdilo, že nové DVD My Chemical Romance by mélo vyjít 24.06.2008. Tato zpráva proto popíra veškeré spekulace, že DVD by mělo vyjít koncem dubna nebo v květnu.Zdá se, že tohle datum vydání je oficiální a neměnný, ale necháme se překvapit ;-)

gee hrdina

19. dubna 2008 v 9:53
My Chemical Romance's Gerard Way Condemns Emo-Bashers

Emo fans have been threatened with violence in Mexico in recent weeks, but apparently Gerard Way of My Chemical Romance has taken up the cause. When MCR took the stage this past Saturday at Zero Fest in Mexico City, Way immediately spoke in earnest to the crowd, according to MTV News:

gee slaví 31 let!!

9. dubna 2008 v 15:40
ahojik lidis dneska je důležitej den jak víme!!! Gee slaví 31 let!! Přeju mu hodně štěstí a zdraví!

the black parade is dead!!

4. dubna 2008 v 17:08
the picture was taken at Mexico DF and that it is a pantheon of sorts. Makes sense because we know the DVD contains a lot of footage from the MyChem show at Mexico. And the crowd also comes from a picture taken in the same concert.The flower is called "Flor del Muerto" (Flower of the Dead) or "cempasuchil". It's the flower Mexican people traditionally place on graves.
Překlad: (UPDATE!!!)
Bylo to vyfocený v Mexicu DF a že toe (kurva neni pantheon chrám bohů v antice?? xD). vyšlo by mi zo toho něco ako že to je poslední místo kde se TBP oslavovalo..x).
.vytváří to ten dojem protože víme že DVD obsahuje hodně částí z koncertu MChem v Mexicu. A dav také pochází z fotky pořízené v ten samý koncert... (mluví se zřejmě o tom pravděpodobnym vzhledu DVD TBPID)
Týhle květině se říká "Flor del Muerto" (Květina smrti) nebo "Cempasuchil". Tuhle kytku tradičně dávají Mexičani na hroby.

The Umbrella Academy

31. března 2008 v 17:20

The Academia Umbrella - Magicka Hviezdica
(Portugal-Brazil Version)
Download!

My Chemical Romance zvítězili jako 1. na Kerrang TV

25. března 2008 v 13:45
My Chemical Romance zvítězili jako 1. na Kerrang TV. Což je upe super !!!
Výsledky:
1. My Chemical Romance
2. 30 Seconds To Mars
3. HIM
4. Nine Inch Nails
5. Elliot Minor
6. Evanescence
7. Paramore
8. Avenged Sevenfold
9. Queen
10. Bowling For Soup
zdroj:web

The Black Parade is Dead! vyjde až v červnu

20. března 2008 v 14:55
Než My Chem vyrazí koncem března na turné, budeme se muset smířit s tím, že je novinek jako šafránu:-)
Dneska však přece jen něco, bohužel ne moc pozitivního - vypadá to, že DVD 'The Black Parade is Dead!' nevyjde dřív jak v červnu. Budeme si tedy muset počkat o dva měsíce déle, než jsme předpokládali.
zdroj:tady

my chemical romance v bravu na 6.místě

20. března 2008 v 14:49
ahoj lidičky dlouho jsem se neozvala byla jsem totiš nemocná a myslela jsem si že umřu.
Dneska jsem musela jít koupit něco pro tátu,tak jsem se šla rovnou se podívat do trafiky na nový bravo jestli tam bude něco novýho o MCR,tak jsem listovala a samozřejmě tam o nich nic nebylo,jenom že jsou v zlatým ottu na 6. místě za skupiny docela slabost né?Fanoušci na ně zapoměli nebo co??Jako nemyslím nás ale však víte jak to myslím.
Jo a napíšu do brava!že nepíšou o nich nic a nedávají tam plakáty myslím že budou souhlasit všichni.

frankie iero se oženil!!!! :(

11. března 2008 v 17:04
Ray jako svědek! :D:D

Mikey hostem a posuzovač karaoke

4. března 2008 v 15:16
Mikey bude hostem a posuzovač karaoke v klubu Peta Wentze. Show bude uskutečněná dnes vnoci v New York City. Mezi další posuzovače se dnes zařadí Matt Rubano z kapely Taking Back
Sunday, Sarah Lewitinn z Ultragrrl, Steven z FUSE a Erin z OK (magazín)
.
zdroj:nikits

koncerty v Chicagu-MCR

4. března 2008 v 12:06
My Chem v dubnu odehrají dva koncerty v Chicagu, a kromě Billy Talent a Drive By se publiku představí i David Costa, který patří do rodiny S//C;-) Ceny NME jsou rozdány, MCR bohužel vyšli naprázdno. Vydavatel komiksů Hart Fisher, který kdysi vzal mladého Gerarda pod svá křídla, obvinil Waye z krádeže některých jeho nápadů a vizí, které poté zpěvák dále zpracoval. Více o celé kauze na ROLLINGSTONE.COM. zdroj:mychemicalromance.cz
 
 

Reklama